User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Create
km: បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
