User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Create
lt: Kurti

en: Page
lt: Puslapis

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Query
lt: Užklausa

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
