User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: - All -
mk: - Сите -
