User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
