User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
