User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Description
ro: Descriere

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Create
ro: Crează

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Page
ro: Pagina

en: Success
ro: Succes

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Query
ro: Interogare

en: Failed
ro: Eșuat

en: Apply
ro: Aplică

en: Mapping
ro: Mapare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Create user
ro: Creează utilizator

en: Asc
ro: Ascendent

en: Page 2
ro: Pagina 2
