User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operation
ta: செயல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
