User Provisioning and Sync (8.x-1.20) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Query
az: Sorğu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
