User Provisioning and Sync (8.x-1.22) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Date
fy: Datum

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje
