User Provisioning and Sync (8.x-1.23) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Configuration
sl: Nastavitve
