User Provisioning and Sync (8.x-1.24) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Operation
lv: Operācija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju
