User Provisioning and Sync (8.x-1.24) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
