User Provisioning and Sync (8.x-1.24) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Create user
se: Ásat geavaheaddji
