User Provisioning and Sync (8.x-1.27) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
