User Prune (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 4 Days
nl: 4 dagen

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: 6 Days
nl: 6 dagen

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: User status
nl: Gebruikersstatus

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: 7 Days
nl: 7 dagen

en: 8 Days
nl: 8 dagen

en: 9 Days
nl: 9 dagen

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 11 Days
nl: 11 dagen

en: 12 Days
nl: 12 dagen

en: 13 Days
nl: 13 dagen

en: 14 Days
nl: 14 dagen

en: 15 Days
nl: 15 dagen

en: 16 Days
nl: 16 dagen

en: 17 Days
nl: 17 dagen

en: 18 Days
nl: 18 dagen

en: 19 Days
nl: 19 dagen

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 21 Days
nl: 21 dagen

en: 22 Days
nl: 22 dagen

en: 23 Days
nl: 23 dagen

en: 24 Days
nl: 24 dagen

en: 25 Days
nl: 25 dagen

en: 26 Days
nl: 26 dagen

en: 27 Days
nl: 27 dagen

en: 28 Days
nl: 28 dagen

en: 29 Days
nl: 29 dagen

en: 30 Days
nl: 30 dagen
