User Prune (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 2 Days
ru: 2 дня

en: 3 Days
ru: 3 дня

en: 4 Days
ru: 4 дня

en: 5 Days
ru: 5 дней

en: 6 Days
ru: 6 дней

en: 1 Month
ru: 1 месяц

en: 2 Months
ru: 2 месяца

en: 3 Months
ru: 3 месяца

en: 4 Months
ru: 4 месяца

en: 5 Months
ru: 5 месяцев

en: 6 Months
ru: 6 месяцев

en: 7 Months
ru: 7 месяцев

en: 8 Months
ru: 8 месяцев

en: 9 Months
ru: 9 месяцев

en: 10 Months
ru: 10 месяцев

en: 11 Months
ru: 11 месяцев

en: 1 Year
ru: 1 год

en: User status
ru: Статус пользователя

en: All users
ru: Все пользователи

en: 7 Days
ru: 7 дней

en: 8 Days
ru: 8 дней

en: 9 Days
ru: 9 дней

en: 10 Days
ru: 10 дней

en: 11 Days
ru: 11 дней

en: 12 Days
ru: 12 дней

en: 13 Days
ru: 13 дней

en: 14 Days
ru: 14 дней

en: 15 Days
ru: 15 дней

en: 16 Days
ru: 16 дней

en: 17 Days
ru: 17 дней

en: 18 Days
ru: 18 дней

en: 19 Days
ru: 19 дней

en: 20 Days
ru: 20 дней

en: 21 Days
ru: 21 день

en: 22 Days
ru: 22 дня

en: 23 Days
ru: 23 дня

en: 24 Days
ru: 24 дня

en: 25 Days
ru: 25 дней

en: 26 Days
ru: 26 дней

en: 27 Days
ru: 27 дней

en: 28 Days
ru: 28 дней

en: 29 Days
ru: 29 дней

en: 30 Days
ru: 30 дней

en: Configuration saved!
ru: Настройки сохранены!
