User Prune (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 2 Days
pl: 2 dni

en: 3 Days
pl: 3 dni

en: 4 Days
pl: 4 dni

en: 5 Days
pl: 5 dni

en: 6 Days
pl: 6 dni

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: 1 Year
pl: 1 rok

en: User status
pl: Status użytkownika

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: 7 Days
pl: 7 dni

en: 8 Days
pl: 8 dni

en: 9 Days
pl: 9 dni

en: 10 Days
pl: 10 dni

en: 11 Days
pl: 11 dni

en: 12 Days
pl: 12 dni

en: 13 Days
pl: 13 dni

en: 14 Days
pl: 14 dni

en: 15 Days
pl: 15 dni

en: 16 Days
pl: 16 dni

en: 17 Days
pl: 17 dni

en: 18 Days
pl: 18 dni

en: 19 Days
pl: 19 dni

en: 20 Days
pl: 20 dni

en: 21 Days
pl: 21 dni

en: 22 Days
pl: 22 dni

en: 23 Days
pl: 23 dni

en: 24 Days
pl: 24 dni

en: 25 Days
pl: 25 dni

en: 26 Days
pl: 26 dni

en: 27 Days
pl: 27 dni

en: 28 Days
pl: 28 dni

en: 29 Days
pl: 29 dni

en: 30 Days
pl: 30 dni
