User Redirect (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Role
da: Rolle

en: Logout
da: Log ud

en: users
da: brugere

en: About
da: Om

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL
