User Redirect (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Login
et: Sisselogimine

en: Weight
et: Kaal

en: Role
et: Roll

en: Logout
et: Logi välja

en: users
et: kasutajad

en: About
et: Programmist
