User Redirect (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Weight
fa: وزن

en: Role
fa: نقش

en: Logout
fa: خروج

en: users
fa: کاربران

en: About
fa: درباره
