User Redirect (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Login
it: Accedi

en: Weight
it: Peso

en: Role
it: Ruolo

en: Logout
it: Esci

en: users
it: utenti

en: About
it: Informazioni

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione
