User Redirect (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Weight
pt: Peso

en: Role
pt: Grupo

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: About
pt: Sobre
