User Redirect (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: Weight
fr: Poids

en: Role
fr: Rôle

en: Logout
fr: Déconnexion

en: users
fr: utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: No items.
fr: Aucun élément.
