User Redirect (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Role
vi: Vai trò

en: Logout
vi: Thoát

en: users
vi: người dùng

en: About
vi: Giới thiệu
