User Referral Enhanced (2.0.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
