User Referral Enhanced (2.0.0) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Above
lv: Virs

en: Available
lv: Pieejams

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Account
lv: Konts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Text (formatted) settings
lv: Teksta (formatēts) iestatījumi
