User Referral Enhanced (2.0.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
