User Referral Enhanced (2.0.1) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Inline
eo: en linio

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Apply
eo: Apliku

en: Above
eo: Supere

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Account
eo: Konto

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
