User Referral Enhanced (2.0.1) - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Role
fa: نقش

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: User Referral
fa: معرفی کاربر

en: Apply
fa: تایید

en: Copy
fa: کپی

en: Above
fa: بالا

en: Available
fa: در دسترس

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Account
fa: حساب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: - All -
fa: - همه -

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Cookie lifetime in days.
fa: مدت زمان اعتبار کوکی بر حسب روز

en: UNIX timestamp for when the user was registered.
fa: برچسب زمانی برای هنگامی که کاربر ثبت نام کرد.

en: Network address.
fa: آدرس شبکه

en: URL of referer site.
fa: آدرس سایت ارجاع دهنده.

en: User Referrals
fa: معرفی های کاربر

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size
