User Referral Enhanced (2.0.2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Account
am: መለያ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
