User Referral Enhanced (2.0.2) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
