User Referral Enhanced (2.0.3) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Inline
fi: Avoin

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Apply
fi: Käytä

en: Copy
fi: Kopioi

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Available
fi: Saatavilla

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: - Hidden -
fi: - Piilotettu -

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fi: Epäkelpo koneluettava nimi. Syötä jokin muu nimi kuin %invalid.

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku

en: Master
fi: Isäntä

en: Label display
fi: Otsikon näyttö

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Text (formatted) settings
fi: Teksti (muokattu) asetukset

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
