User Referral Enhanced (2.0.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account
mg: Kaonty
