User Referral Enhanced (2.0.4) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Above
lt: Virš

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Account
lt: Paskyra

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
