User Referral Enhanced (2.0.4) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
