User Referral Enhanced (2.1.0) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Referrer
af: Verwyser

en: Apply
af: Pas toe

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
