User Referral Enhanced (2.1.0) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Role
ast: Rol

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
