User Referral Enhanced (2.1.0) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Inline
bg: В една линия

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Referrer
bg: URL референт

en: Apply
bg: Търси

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Account
bg: Акаунт
