User Referral Enhanced (2.1.0) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Above
cy: Uwchben

en: Alias
cy: Arallenw

en: Offset
cy: Ongli

en: Account
cy: Cyfrif

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
