User Referral Enhanced (2.1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Above
ka: ზემოთ

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
