User Referral Enhanced (2.1.0) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Above
ku: سەرەوە

en: Available
ku: هەیە

en: Alias
ku: نازناو

en: Account
ku: هەژمار
