User Referral Enhanced (2.1.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Placeholder
sr: Резервисано место
