User Referral Enhanced (2.1.1) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Inline
is: Innfellt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Account
is: Aðgangur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
