User Referral Enhanced (2.1.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Role
ps: ونډه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Copy
ps: کاپي

en: Above
ps: پورته

en: Alias
ps: پورنوم

en: - All -
ps: - ټول -
