User Referral Enhanced (2.1.2) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Copy
th: คัดลอก

en: Above
th: ด้านบน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Alias
th: นามแฝง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
