User Referral Enhanced (2.1.4) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།
