User Referral Enhanced (2.1.4) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Select type
kn: ಬಗೆಗಳನ್ನು ಆರಿಸು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Account
kn: ಖಾತೆ
