User Referral Enhanced (2.1.4) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Inline
mr: आतील

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Select type
mr: प्रकार निवडा

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Account
mr: खाते
