User Referral Enhanced (3.0.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Inline
et: Samal real

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Referrer
et: Viitaja

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Apply
et: Rakenda

en: Copy
et: Kopeeri

en: Above
et: Üleval

en: Available
et: Saadaval

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account
et: Konto

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Text (formatted) settings
et: Teksti (vormistatud) seaded

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
et: Unikaalne välja piirang
