User Referral Enhanced (3.0.0) - en to ro translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Desc
ro: Descendent

en: Role
ro: Rol

en: Referrer
ro: Referință

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Apply
ro: Aplică

en: Copy
ro: Copiază

en: Above
ro: Deasupra

en: Available
ro: Disponibil

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Account
ro: Cont

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: - All -
ro: - Toate -

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Label display
ro: Afişare etichetă

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder

en: Text (formatted) settings
ro: Setări text (formatat)

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.

en: Textfield size: @size
ro: Dimensiunea câmpului de tip text: @size

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
ro: Acceptă doar valori unice
